ART / Lithographs / Litograph in colors 15903344
nr 1590 3344
Roland Svensson
(1910-2003), Sverige
Roland Svensson (1910-2003), Sweden. Båthus i skärgården. Signed, numbered 171/310. Litograph in colors, Image dimensions: 24x42 cm, outer dimensions including frame: 46x62,
LITOGRAPH IN COLORS, Båthus i skärgården. Signerad, numrerad 171/310. Färglitografi, bildmått: 24x42 cm, yttermått inklusive ram: 46x62 cm
SEK 400
Monday January 15 2024
at 19:15:19
100 kr
150 kr
200 kr
250 kr
300 kr
300 kr
300 kr (Robot)
350 kr
Roland Svensson
Read more about Roland Svensson